بج سینه برای تاثیر گذاری بیشتر

اصول استفاده از بج سینه

به نظر می‌رسد که اخیرا استفاده از بج سینه دوباره روی کار آمده‌؛ و البته استفاده از این اکسسوری‌ها، چند اصل دارد که باید دنبال شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتم این هفته در مورد بهترین شکل استفاده از بج سینه بنویسیم. امیدوارم که به کارتان بیاید.

بج سینه

قبل از هرچیز اجازه دهید به خاطر حسن انتخاب در استفاده از بج سینه و فراتر رفتن از مرزهای عادی بودن و پیروی از مد به شما تبریک بگویم.

خیلی‌ها به شکل اشتباهی از بج سینه استفاده می‌کنند و این طبیعی است؛ به همین دلیل می‌خواهم از بروز این اشتباهات جلوگیری کنم و مطمئن شوم وقتی از بج سینه استفاده می‌کنید، ظاهری شیک داشته باشید.

اول از همه اینکه بج سینه باید همیشه بر روی سینه سمت چپ قرار داده شود. تقارن را فراموش کنید، زدن بج سینه در کنار مربع جیب، تاثیر ظاهر شما را دو چندان می‌کند.

زدن بج سینه بر روی سینه سمت راست، جزئیات را زیاد می‌کند و تاثیری که باید داشته باشد را نخواهد داشت.

وقتی می‌خواهید بج سینه را وصل کنید، می‌توانید آن را بر روی کت ‌تان وصل کنید و در صورتی که کت ‌شما سوراخ نداشته باشد، مستقیما داخل پارچه آن فرو کنید. نگران نباشید به محض اینکه سنجاق را درآورید پارچه به حالت قبل برمی‌گردد و هیچ اثری از سوراخ بر روی کت‌تان باقی نمی‌ماند.

من خودم هر روز بج سینه می‌زنم و هیچ‌کدام از کت‌هایم سوراخ نشده‌اند.

زاویه اتصال سنجاق باید با یقه در یک راستا باشد. البته اگر قفل سنجاق زیر یقه کت زده می‌شود و دیده نمی‌شود این موضوع خیلی مهم نیست، اما اگر سنجاق‌تان سوزنی است و سوزن آن دوباره روی یقه کت برمی‌گردد و دیده می‌شود، حتما این اصل را رعایت کنید.

بج سینه، وقتی نوبت به محل قرارگیری آنها بر روی لباس یا کت می‌رسد، همیشه من را نا امید می‌کنند، چون اغلب یا بیش از حد بالا وصل می‌شوند یا بیش از حد پایین.

بله درست است، محل وصل کردن گیره بج سینه از اهمیت زیادی برخوردار است. بهترین جا برای زدن بج سینه، روی جیب کت است. اگر بتوانید این موضوع را از جانب من به بقیه کسانی که این اشتباه را انجام می‌دهد گوشزد کنید، یک دنیا ممنون ‌تان می‌شوم.

هدف از طراحی بج سینه فقط ظاهر خوب داشتن نیست؛ در واقع نشان دهنده تفاوت و اهمیت دادن به افرادی است که ما ملاقات می کنیم. با داشتن ظاهر خوب علاوه بر ارزش نهادن به اطرافیان، حس داشتن اعتماد به نفس بالاتری را تجربه کنید.

رنگ بج سینه شما باید با بقیه فلزهای لباس و اکسسوری‌ ها مطابقت داشته باشد. اگر یک ساعت طلا بسته‌اید، یک بج سینه طلایی انتخاب کنید. به همین ترتیب اگر سگک کمربندتان نقره‌ای است، سعی کنید آن را با یک بج سینه نقره‌ای ست کنید. شاید کمی زیاد از حد به نظر برسد، اما همین جزئیات کوچک است که ظاهر شما را از این رو به آن رو می‌کند.

اندازه و طرح بج سینه را متناسب با لباس و جایی که قرار است بروید انتخاب کنید. در مراسم رسمی از بج سینه نه چندان بزرگ استفاده کنید. سعی کنید طرح و رنگی را انتخاب کنید که با لباس و کت و شلوارتان مکمل و مناسب باشد.

برای ساخت بج سینه برتر گروه آمادگی ارائه مشاوره و خدمات به شما را دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->
-->