Brooch

بج سینه‌ های مردانه (بخش دوم)

در ادامه مطلب قبل در مورد بج سینه برای مردان در اینجا به دیگر انواع بج سینه و کاربرد آنها برای مردان می پردازیم :

3. بج ‌سینه مردانه وینتج

این بج ‌سینه ‌ها، یکی از زیورآلات تطبیق‌پذیری هستند که به شخصیت کامل، حس وینتج اضافه می‌کنند. این بج ‌سینه ها انواع مختلفی دارند که با سنگ‌های متنوع تزئین شده، با افزودن شخصیت به قطعات فلزی، حس ارزش مند بودن به ظاهر شما می‌دهند. این دسته طوری شکل گرفته است ، از یک قطعه پلاستیک هنر معاصر گرفته تا یک سنجاق الماس نشان طلایی ، تا با هر سبک و لباسی متناسب باشد.

این بج ‌سینه همچنین نشانگر هنر غالب دوران و منطقه است. این سنجاق‌ها شکننده و ظریفند و باید با دقت نگه داشته شود. بهترین انتخاب برای رویدادهای باشکوه و کت و شلوار سیاه.

مکانیزم آن نیز از لولا، فنر، سوزن و بدنه‌ای با طرح‌های گل و چیزهای دیگر تشکیل شده است.

4. بج ‌سینه های دکمه‌ای

این بج ‌سینه ، ظاهری مرتب و هوشمندانه به لباس رسمی می دهد. این بج ‌ها معمولا کوچکند و از فلزاتی مانند مس و آهن با سنگ‌های کوچک و قیمتی ساخته شده‌اند. این اکسسوری ظریف، برای متصل شدن به لباس، به خصوص بر روی یقه، از یک سیستم دکمه‌ای بهره می‌برد. سوزن بج ‌سینه از روی یقه کت فرو می‌رود و در زیر آن با یک دکمه بسته می‌شود.

این بج ‌سینه که استفاده از آن بسیار راحت است، ظاهری منحصر به فرد به لباس رسمی شما می دهد و به خصوص برای جلسات اداری و رسمی بسیار مناسب است.

5. بج ‌سینه ‌های زنجیری

یک زنجیر زیبا و جذاب از یک طرف این سنجاق‌ها به طرف دیگر متصل است و ظاهری سلطنتی به شما می‌دهد. دو سر زنجیرها، با سنگ‌ پوشانده شده و زنجیر در کمال زیبایی به صورت ریسه آویزان می‌شود. این بج ‌سینه ‌ها ، الگوها و طرح‌‌های مختلفی دارند ، از جمله ، سنجاق یقه ، سنجاق دکمه‌ای و غیره.
استفاده از آنها در مراسم مانند ازدواج، نامزدی، جلسات حزبی یا مراسم مذهبی مناسب است.

6. بج یقه

این بج سینه‌ها معمولا بر روی یقه کت و شلوار زده می‌شوند. طرح های این بج ‌‌ها نیز بسیار متنوع است: برخی به صورت دکمه‌ای هستند و برخی دیگر سوزنهای تیزی دارند که از روی لباس گذشته و به زیر بدنه وصل می‌شوند.

بج سینه ‌های یقه ، نشان‌دهنده ایده‌های کاربر خود و سازمان او هستند. بج ‌‌های یقه را می توانید دریک مراسم رسمی یا یک مهمانی حزبی استفاده کنید. تصاویر، چهره‌ها و طرح‌ها با رنگ‌های روشن حک شده بر روی فلز، همراه با یک دکمه در پشت بج ‌سینه .

برای ساخت بج سینه روی کلمه کلیک کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->
-->