Brooches

حقایقی در مورد بج سینه

سنجاق سینه یک روش عالی برای تزئین پوشش و تکمیل جلوه شما می باشد

  • بج سینه یک لوازم جانبی تزئینی است که معمولا به پوشش ها توسط یک سوزن چرخشی متصل می شود.
  • بج سینه با یک سوزن چرخشی بدون قلاب یا قلاب دار به منظور افزایش ایمنی به پوشش متصل می شوند.
  • سوزن ها و بج های سینه عموما بر روی ژاکت، پیراهن، لباس مهمانی، بلوز و کلاه نصب می شوند.
  • در گذشته از بج سینه برای کنار هم نگه داشتن لباس ها استفاده می شد.
  • بج سینه از جنس های متفاوتی ساخته می شوند، به عنوان مثال الماس سواروفسکی، پر، سنگ پلاستیکی، صدف دریایی، مروارید و شبه مروارید.
  • برنز، مس، استیل (آهن)، نقره معمولا به عنوان ماده اصلی یا تنها ماده تشکیل دهنده در ساخت بج سینه مورد استفاده قرار می گیرند.
  • یک بج سینه شیک با طراحی مناسب در اغلب مواقع بهتر از بج سینه ساخته شده از طلا و الماس می باشد.

از بج های سینه کاربردی تا پیچیده و بی نظیر، توانایی الهام بخشیدن به افراد زیادی را دارند.
بج های سینه در دسته بندی جواهراتی قرار می گیرند که محدویتی برای اندازه آنها تعریف نمی شود. کوچکترین اندازه بج سینه نصب شده بر گوشه یقه لباس بسیار مرسوم است اما بج های سینه بزرگتر در نمایش های مد اخیر مورد استفاده قرار گرفته اند که در تائید خلاقیت بدون حد و مرز طراحان لباس می باشد که می توانند از هر چیز کوچکی برای طرح های خود الهام بگیرند.

زمانی که قصد دارید با شکوه به نظر برسید به یک لباس شب با طراحی منحصر به فرد، یک کیف دستی نفیس و یک جفت کفش پاشنه بلند جذاب یا جواهرات زیبا نیاز خواهید داشت.

اما در کنار لوازم جانبی معمول از قبیل گردن بند، حلقه، دست بند و گوشواره، استفاده از سنجاق و سینه را نیز در نظر داشته باشید که می تواند تلفیق مناسبی از سبک سنتی و مدرن را در شما ایجاد کند.

بج سینه همانند یک جادو از جانب مادر خوانده عمل می کند و می تواند باعث شود که پوشش شما شیک یا احمقانه به نظر برسد. استفاده از یک بج سینه بسیار بزرگ باعث می شود افراد توجهی به چهره شما نکنند و اگر هم از بج های سینه بیش از حد کوچک نیز استفاده کنید موجب می شود تغییری در سبک پوشش شما قابل مشاهده نباشد.

با استفاده کردن از بج های سینه بزرگ و سنگین بر روی لباس های ظریف باعث ایجاد چین و چروک های غیر جذاب بر روی آن می شوید و از طرفی استفاده از بج های سینه رنگارنگ و پیچیده بر روی لباس رسمی باعث جلب توجه های بیجا و نا¬خوشایند می شوید.

اغلب افراد از بج سینه به عنوان یک لوازم جانبی برای پیروی از مد روز لباس یا جذاب کردن پوشش رسمی خود استفاده می کنند. یک نکته قطعی در این مورد این است که بج سینه باعث می شود شما منحصر به فرد جلوه کنید.

بج سینه یک جزء جدایی ناپذیر در کمد لباس هر فردی بوده است. اگر مجموعه خوبی از این اقلام داشته باشید، شما برای هر موقعیتی آماده خواهید بود. اگر تا به حال هیچ گاه از بج سینه استفاده نکرده اید، برای شروع به این کار هیچ وقت دیر نیست.

هر زن باید تعداد زیادی بج سینه برای استفاده در موقعیت های مختلف داشته باشد و بهتر است در دو دسته رسمی و غیر رسمی تقسیم بندی شود. آخرین پوشش خود را به یاد بیاورید. اگر علاقه ای به استفاده از جواهرات ندارید و حلقه مورد علاقه و مناسب پوشش خود را پیدا نکرده اید و بر این باورید گوشواره ها اقلامی سنگین می باشند، در اینصورت بج های سینه راه حل خوبی خواهند بود.
از آنجایی که آن را به پوست خود متصل نمی کنید، فضای بیشتری بر روی لباس شما برای نصب آن وجود خواهد داشت و می توانید آن را بر روی لباس شب، شلوار جین، ژاکت و کفش یا هر جای دیگری که دوست دارید متصل کنید.

اگر مجموعه کوچکی از بج سینه دارید همیشه شانس گسترش و توسعه مجموعه کولکسیون خود را خواهید داشت. طرح های جدید همه روزه در حال عرضه به بازار هستند و نمونه هایی که نمی توانید از آنجا چشم بردارید و مناسب لباسی که به تازگی خریداری کرده اید هستند نیز در بازار قابل یافتن می باشند.

شما ملزم به استفاده از بج های سینه ساخته شده از طلا و الماس نیستید مگر اینکه در حال دریافت جایزه اسکار باشید. با وجود بج های سینه با قیمت 5 پوند (یا 7 دلار) هیچ عذر موجهی برای نخریدن آنها وجود ندارد.

مجموعه بج های سینه ما طیف وسیعی از سبک ها، رنگ ها و قیمت ها را پوشش می دهد. گزینه ای را انتخاب کنید که کاملا متناسب با نیاز و سلیقه شماست و باعث خواهد شد تعریف و تمجیدی زیادی را از اطرافیان خود دریافت کنید.

به خاطر داشته باشید که بج سینه زمانی بیشتر خودنمایی می کنند که رنگ آنها با رنگ زمینه در تضاد باشد. البسه درخشان و براق نیازمند بج سینه سیاه و تیره رنگ بوده و البسه تیره و سیاه در کنار بج سینه نقره ای و براق جلوه زیباتری خواهند داشت. پس اگر به دنبال کارایی و جلوه هر چه بیشتر بج سینه خود هستید این قانون ساده را فراموش نکنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->
-->