درباره گروه تبلیغات برتر

گروه تبليغات برتر فعاليت خود را در زمينه صنعت تبليغات (بج سینه ، پلاک ، تابلو و تابلو راهنما ، تابلوهای تبلیغاتی ، چاپ انواع سربرگ ، بروشور ، کاتالوگ ، مولتی مدیا ، تندیس های پلکسی گلاس ، کریستال ، برنزی ، لوح تقدیر ، مدالیون ، طراحی سایت ، عکاسی صنعتی و هدایای تبلیغاتی) با هدف ارائه طرح‌های بديع و خدمات منحصر به فرد آغاز نمود.
از همان آغاز با اعتقاد راسخ به اصل كيفيت و پايبندی به اصالت هنر ايرانی پا به عرصه گذارد و پس از گذشت سال‌ها با ارائه آثار جديد و متنوع در كنار ساير محصولات تبليغاتی به عنوان يكي از پيشگامان، به نامی آشنا در اين زمينه تبديل شده است. در سال‌های اخير با توجه به گسترش تبليغات و نياز به ارائه خدمات و محصولات جديد اين گروه اقدام به همكاري با جشنواره‌ها و همايش‌های بين‌المللي نموده است. با توجه به قابليت ارائه طيف وسيعی از آثار به جرأت می توان گفت كه نياز مشتريان با تفكرات و ايده‌های متفاوت را برآورده كرده‌ايم.

گروه تبليغات برتر پس از گذشت چند صباحی كه در امر توليد محصولات نامبرده مشغول است، به اين امر واقف گشته كه تعهد كيفيت اجرا و تاريخ انجام كار براي مشتريان محترم بسيار ضروری و حياتی مي‌باشد. لذا با برنامه‌ريزی و مكانيزم منظم در امر توليد به اين مهم دست يافته‌ايم.

مرحله اجرا: پس از تأييدات نهايی كار با استفاده از موادی كه در قسمت انواع تنديس قيد شده و همچنين با به كارگيري ابزارهاي برش و فرز و پرداخت و همچنين دستگاه‌های پيشرفته تراشكاری و ليزر توليد محصول توسط تيم مجرب كارگاهی اين گروه آغاز می گردد.

گروه تبليغات برتر افتخار همكاری با ارگان‌ها و شركت‌های دولتی و خصوصی اعم از قوه قضاييه، وزارت نفت، وزارت راه و ترابري، ستاد فناوری نانو، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سيما، داروسازی اكسير، كميته امداد امام خمينی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، پتروشيمی بندر امام، نفت آبادان ، مناطق نفت خيز جنوب ، نفت هرمزگان، بيمارستان فارابی، بيمه ما ، بيمه ايران ،  هلال احمر، بنياد شهيد جمهوری اسلامی ايران،‌ آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشكی،  وزارت علوم و فناوری، سازمان استاندارد و كيفيت، نيروی انتظامی، سازمان محيط زيست، وزارت بازرگانی، بانك ملي ، بانك ملت ، بانك كشاورزی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علمي كاربردی، دانشگاه تهران،  شركت ايران ترانسفو، سازمان بورس اوراق بهادار تهران  و بسياری از شركت‌های دولتی و خصوصی ديگر را دارد. اميد است با پويایی و عزمی كه در اين زمينه داريم در نهايت عضو مؤثری در جامعه تبليغات ايران اسلامی عزيزمان باشيم.