baj

طراحی و ساخت بج سینه یا نشان سینه فلزی

بج سینه

بج سینه و نشان سينه نمادي از عضويت و پايبندي افراد به سازمان و گروه خود مي باشد که امروزه در بسياري ازهمايش ها و جشنواره هابه صورت گسترده اي استفاده مي گردد .

همچنين بج سینه يکي از ملزوماتي مي باشند که مديران موفق براي ساخت شخصيت سازماني مناسب در پرسنل خود نیازمند بج سینه می باشند .

مراحل ساخت بج سینه یا نشان فلزی،از طرح اولیه تا اسیدکاری، مشابه ساخت یک پلاک برنجی است،اما مدت زمانی که بج سینه درون اسید قرار می گیرد کمتر از یک پلاک برنجی است.زمانی که مرحله اسیدکاری بج سینه تمام می شود آن را با مرکب و شاپون به خوبی پاک می کنیم وسپس عمل برشکاری را به صورت دستی و با کمان اره مویی روی بج سینه انجام می دهیم،برشکاری بصورت تک تک انجام میشود و برشها از سطح صفحه برنجی جدا شوند. پس از پایان برشکاری ، میخ ها و کلیپس ها را به پشت بج سینه،با استفاده از جوش نقره نصب میکنیم.زمانی که این میخ ها و کلیپس ها برپشت بج سینه نصب شدند؛ برای زیبایی، کار آبکاری انجام  می شود واگر بج سینه نیاز به رنگ داشته باشد آن را به صورت دستی رنگامیزی می کنیم.سپس سطح بج سینه را با استفاده از پلیستر پوشش میدهیم (در صورت نیازمشتری). پس از انجام این مراحل بج سینه آماده تحویل به مشتری میباشد


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->
-->