لوح تقدیر لوح سپاس ساخت لوح تقدیر ساخت ندیس

لوح تقدیر مفاخر حسینی

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، «پرده عشاق» در دومین سال برگزاری هم همچون سال گذشته از آن دسته مفاخر حسینی که تاثیری بسزا در رونق عزاداری هیات‌های شهر تهران داشته و دارند، تجلیل و لوح تقدیر اهدا خواهد کرد. این برنامه روز شنبه اول آذرماه همزمان با 28 محرم با تقدیر از حاج احمد چینی در فرهنگسرای رسانه آغاز می‌شود و با تقدیر از سلیم موذن‌زاده اردبیلی و اهدای لوح تقدیر در فرهنگسرای بهمن به پایان می‌رسد.

لوح تقدیر ، لوح سپاس ، ساخت تندیس

غیر از 23 خادم حسینی، هیأت مذهبی محبین بنیس حضرت علی اصغر(ع) و چهارپایه‌خوانان بازار هم گروه‌هایی هستند که در این دوره حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این برنامه تقویت هویت دینی شهروندان، معرفی و تکریم مفاخر و نخبگان ملی، شهری و محلی، الگوسازی برنامه‌های فراگیر و جریان‌ساز محتوامحور با اثرگذاری بر مخاطبان و گسترش محاسن و فضایل اخلاقی با تمرکز بر اخلاق عمومی و خصلت‌های محوری است.

ایجاد زمینه‌ای برای بالا رفتن معرفت عاشورایی، تقویت همبستگی گروهی با استفاده از به رخ کشیدن همگانی بودنِ عشق به اباعبدالله الحسین(ع) در تمام گروه‌های سنی و اقشار جامعه و ایجاد موج و شور مذهبی در سطح شهر از دیگر اهداف دومین دوره پرده عشاق است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->
-->