تندیس-کریستال

معرفی انواع مختلف تندیس کریستالی

آیا می دانستید که انواع مختلف تندیس های کریستالی برای انتخاب وجود دارد؟

کسانی که به دنبال ساخت تندیس هستند، اغلب از کریستال و شیشه به عنوان یکی از گزینه ها استفاده می کنند. از لحاظ فنی، مواد شیشه ای مانند جام ها، پلاک ها و دیگر شکل های تندیس از شیشه، کریستال کدر و یا کریستال شفاف ساخته شده است.
ماسه سیلیس برای ساخت شیشه، ظروف و دیگر اقلام هدیه استفاده می شود. در زیر برخی از انواع کریستال برای تندیس آورده شده است:

کریستال شفاف

اینها در انواع نمایشگاه ها و تندیس ها و یا موارد هدیه دیده می شود. شیشه ای که در این نوع تندیس کریستال دیده می شود با کیفیت عالی است و می تواند به عنوان یک جایگزین واقعی از کریستال باشد. برخی از این تندیس ها از کریستال کدر تولید می شوند. برخی از اقلامی که با مواد کریستال کدر تولید میشوند شامل پلاک و جوایز، ظروف از قبیل کاسه، گلدان و ظروف در میان دیگران است.

کریستال کدر

این شامل مقدار بالایی از اکسید سرب است که نسبت به شیشه نرم تر است، در نتیجه، تمیز کردن آن را آسان تر می کند. برای تندیس ها و همچنین سایر اقلام مشابه، کریستال کدر را می توان با برخی از متون و تصاویر به عنوان سلیقه شخصی استفاده کرد.
با این حال، هنگام کار با آن باید احتیاط را رعایت کنید زیرا ممکن است به ویژه هنگام حکاکی خراشیده شود.

کریستال نوری

معمولا در ابزارهای نوری مانند لنزهای تلسکوپ استفاده می شود. این با سطح بالایی از وضوح مشخص شده است. درخشش آن باعث می شود که این ماده ایده آل ترین برای تندیس های کریستال باشد. کریستال نوری از بلور سرب دار واضح تر است و بسیار محکم است.
این ماده به آسانی خراشیده نمی شود و می تواند به راحتی در مقایسه با نوع شیشه ای حکاکی شود.

شیشه هنری

این شیشه ها متعلق به یک دسته مخصوص به خود می باشند. امکان مشاهده دو تندیس از این جنس در یک بار وجود ندارد. معمولا هر قطعه با کمک هنرمند شیشه کار، حباب و دیگر عناصر که به راحتی در این ماده به دام می افتد، قالب بندی می شود.

اندازه محصول، وضوح، رنگ و چند ویژگی دیگر به طور دائم منحصر به فرد است. در زیر برخی از اشکال که تندیس های کریستال به خود می گیرند آورده شده است:

تندیس کریستالی مستطیلی شکل

آنها اغلب رایج ترین نوع هدیه هستند. آنها به راحتی در هر اتاق نشیمن به عنوان قطعات تزئینی قرار می گیرند. اگر میخواهید یک پیام طولانی بر روی سطح تندیس حکاکی کنید، پس کریستال مستطیلی شکل به بهترین شکل ممکن خواهد بود.

سبک وزن

این یکی دیگر از گزینه های محبوب است که در حالت سه بعدی و در اندازه ها و رنگ های مختلف می آیند. شما احتمالا چیزی را پیدا خواهید کرد که دارای حس شخصی است.

گلدان کریستال و کاسه

اینها محبوب هستند و تندیس های کریستالی کاربردی را به وجود می آورند.

اگر قصد دارید تندیس های کریستال را به همکاران یا کارفرمایان ارائه دهید، باید چگونگی ارائه نمایندگی خود را در نظر بگیرید.
بنابراین، پرداختن به راه هایی برای سفارشی کردن موارد مانند شکل، حکاکی، سبک و رنگ آن باید در نظر گرفته شود. و هنگام انتخاب نمادهای این تندیس ها، اطمینان حاصل کنید که نماد مربوط به سازمان شما بر روی آن وجود داشته باشد.

در گروه تبلیغات برتر، ما تمام مهارت های خود را برای سفارشی کردن تندیس های کریستال شما با توجه به نیازهای شما تامین می کنیم. ما همچنین دارای طیف گسترده ای از تندیس های کریستال هستیم، به این معنی که همیشه برای هرفردی هدیه ای مناسب وجود دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->
-->